Pelaaja malise julkaisi viestin 24/11 13:29 Wonderz foorumilla: Wonderz ota yhteyttä asiakaspalveluun ... . Vastaa häntä Wonderz ja vaihda muiden pelaajien kanssa - sivu 2

Tutustu Kunai-koulutukseen
Kunai-koulutus
Auta Wonderzia harjoittelemaan Kunai- heittoa !
löytää
Tutustu kryptattuun lohkoon
Salattu lohko
Kokoa koodatut palikoista täydellinen neliö Wonderzin avulla avataksesi kassakaapin.
löytää
Tutustu Zombie-akatemiaan
Booty Zombie Academy -peli
ansaita 17.3 tuuman Hp 17-C2004Sf kannettavan tietokoneen
löytää
Tutki farao
Pharaoh Booty-peli
ansaita Samsung Galaxy Tab A9+ Android-tabletti
löytää
Löydä Ile au Diamant Noir
Black Diamond Island Swag -tapahtuma
ansaita kirja "The Big Dinky Toys Box Set"
löytää

aihe:  ota yhteyttä asiakaspalveluun ...
sunred
116 
08/02/2011 16:32:51

Hei,
Päivät, viikot Firefoxissa, sitten bugg. lähdetään hyvää! Internet-testit tutkivat enemmän kuin prob. paitsi BUGG: n, koska sivusto on itse!
ehkä testi on tarpeen?
Hyvää iltapäivää.

mélina78
04/02/2011 20:44:38

Hei,

Se on ollut 3 viikkoa, koska en voi enää muodostaa yhteyttä madwiniin, eikä asiakaspalvelu anna minulle mitään selitystä

Se alkaa ryöstää minua ongelmansa varsinkin kun odotin, että he vahvistavat Planchan voiton ja minulla ei vielä ole (a):


Hyvää iltaa,

Kuten onnea olisi, sain vastauksen asiakaspalvelusta !!

Pyyntösi on lähetetty pelkästään sivuston ylläpitäjille, jotka voivat käsitellä pyyntösi.

Olemme edelleen käytössäsi.

vilpittömästi,

MadWin- tiimi


Joten, rakkaat ylläpitäjät, miksi estän tilini? Onko sinulla ongelmia minulla? 😲 tämä ongelma on toistuva, on viettänyt monta kertaa, että en voi tunnistaa itseäni MadWin (yleensä se on asetettu 23 päivän jälkeen) 🙁n)

Kiitos vastauksestasi (ja erityisesti palauttaaksesi yhteyden tai kerro minulle, miksi estät sen !!!).

mélina78
04/02/2011 12:27:01

Hei,

Se on ollut 3 viikkoa, koska en voi enää muodostaa yhteyttä madwiniin, eikä asiakaspalvelu anna minulle mitään selitystä

Se alkaa ryöstää minua ongelmansa varsinkin kun odotin, että he vahvistavat Planchan voiton ja minulla ei vielä ole (a):

kermit1982
31/01/2011 22:40:36

Hyvää iltaa kaikille

Lähetin Madwinin asiakaspalveluun sähköpostiviestin. Valitettavasti minulla ei vieläkään ole uutisia niistä, ja kaikki voittamani madpointit eivät ole vielä hyvitettyjä tililleni sen jälkeen, kun viesti "virhe on tapahtunut ...".

Kuinka kauan asiakaspalvelun toiminta vastaa ongelmaan?

Pitäisikö minun jälleen lähettää ne takaisin sähköpostitse?

Kiitos jo etukäteen avusta.

reveuse26
11 
05/01/2011 12:07:06

ei ole pyyntöä vastaavaa asiakaspalvelua, joten kerron tästä ongelmastani

Minulla oli 1 999 000, joten jatkamalla pelaamista olisin saavuttanut 2 000 000 nähdäksesi heidät ohi, mutta 2 ei koskaan tullut näkyviin, ja aloitan uudelleen 1: llä, voitko tehdä jotain.

kiitos

raphi62200
392 
09/12/2010 18:52:25

PlaySoitan Fast Tartine -pelissä pelin lopussa, kun ilmoitan saatujen pisteiden lukumäärän, mutta minulla on oikeus:
"ERROR # 29 ON OCCURRED - ERROR INTENSE CONTACT DEVELOPERS".
Kiitos, että näette ongelman, se ei ole ensimmäinen kerta.
Laudanray


Hyvää iltaa Laudanray! 🙋

Oletko ottanut yhteyttä asiakaspalveluun?

laudanray
08/12/2010 17:57:26

PlaySoitan Fast Tartine -pelissä pelin lopussa, kun ilmoitan saatujen pisteiden lukumäärän, mutta minulla on oikeus:
"ERROR # 29 ON OCCURRED - ERROR INTENSE CONTACT DEVELOPERS".
Kiitos, että näette ongelman, se ei ole ensimmäinen kerta.
Laudanray



DreamCentury-tuotemerkki
Ilmaisia ​​pelejä ilman ostovelvoitetta, ilmaisia ​​pelejä ja lahjoja

© Copyright 1999-2025 - DreamCentury Entertainment - Kaikki oikeudet pidätetään