Pelaaja boumbadada julkaisi viestin 03/06 14:14 Wonderz foorumilla: Wonderz tic tac -näyttö . Vastaa häntä Wonderz ja vaihda muiden pelaajien kanssa

Scratch Ticket Nirvana
Jäljellä olevien lippujen määrä:1500 / 1500
ansaita 1 500,00 EUR
löytää
Tutustu Arabesque Jackpot
Arabesque Jackpot Swag Game Arabesque Jackpot
ansaita Xiaomi Redmi 12C - alypuhelin
löytää
Tutustu Zombie Academy
Booty Zombie Academy -peli
ansaita Breunor Noble Choice -pöytätietokone
löytää
Scratch Road Trip -lippu
Jäljellä olevien lippujen määrä:2000 / 2000
ansaita 2 000,00 EUR
löytää
Löydä Black Diamond Island
Black Diamond Island Swag -tapahtuma
ansaita portaat porealtaaseen
löytää

aihe:  tic tac -näyttö
Kyvu
42 
03/06/2009 19:46:18

Hei,

Ei, Tic-Tac-kauppaikkunan sisäänkäynti maksetaan vain kerran. Sitten sinun täytyy olla kärsivällinen ja ahkera päästäksesi ensin ja voittaa luvatut pisteet!

Tietenkin, jos emme validoi hänen esitystaan eräänä päivänä, jätämme jonon ja alun perin sijoitetut pisteet korvataan.

A +

baby1blues
03/06/2009 19:15:10

hei,

Ei, vedät vain kerran määrän, joka vastaa Tic Tac -jonon tulohintaa.
Esimerkiksi: Anna jonon ansaita 120000 MadPoints, tilisi veloitetaan MadWin 6000 MW, kun palasi ensimmäisenä päivänä jonossa, ja sen jälkeen, pysyä jonossa, et tee kuin vahvista pyyntösi joka päivä ilman vedonlyöntiä muille Madpointsille.

Onnea ja kärsivällisyyttä.

boumbadada
03/06/2009 14:14:39

Hei, kysyin itseltäni kysymyksen: kun syötämme jonon, on se, että madpoint palautetaan lopussa, kun olemme ensimmäisessä jonossa (muuten minun täytyy odottaa 320 päivää, mikä tarkoittaa, että minun täytyy odottaa maksaa 320 kertaa pyydetyn summan niin, että jos lopulta ansaitsen pittanssin vain joka päivä panostukseen, saan huijauksen) on se, miten se menee? Kiitos jo etukäteen ja hyvät pelit!



DreamCentury-tuotemerkki
Ilmaisia ​​pelejä ilman ostovelvoitetta, ilmaisia ​​pelejä ja lahjoja

© Copyright 1999-2025 - DreamCentury Entertainment - Kaikki oikeudet pidätetään