Pelaaja chevalier3000 julkaisi viestin 10/02 12:53 Wonderz foorumilla: Wonderz Castor X-Trem - vaihteleva vaikeus . Vastaa häntä Wonderz ja vaihda muiden pelaajien kanssa

Tutustu kryptattuun lohkoon
Salattu lohko
Kokoa koodatut palikoista täydellinen neliö Wonderzin avulla avataksesi kassakaapin.
löytää
Sirocco Scratch lippu
Jäljellä olevien lippujen määrä:3000 / 3000
ansaita 1 000,00 EUR
löytää
Liput Gratter Monaco
Jäljellä olevien lippujen määrä:3400 / 3400
ansaita 200,00 EUR
löytää
Tutustu Kunai-koulutukseen
Kunai-koulutus
Auta Wonderzia harjoittelemaan Kunai- heittoa !
löytää
Tutustu Zombie-akatemiaan
Booty Zombie Academy -peli
ansaita 17.3 tuuman Hp 17-C2004Sf kannettavan tietokoneen
löytää

aihe:  Castor X-Trem - vaihteleva vaikeus
chevalier3000
59 
10/02/2010 12:53:52

Hei, jotta peli olisi reilu, sen on toimittava samalla tavalla kaikilla tietokoneilla. Paitsi näin ei ole Castor X-Tremin tapauksessa.

Hieman vanhalla tietokoneella peli pyörii hitaasti ja on helpompi kohdistaa bonukset (raketti, trampoliini...) ja välttää rangaistuksia (pysäytys, ilmapallo...). Vaikka pelaat äskettäiseltä PC:ltä (kaksiytiminen), peli etenee supernopeasti ja on mahdotonta tavoitella bonusta tai välttää rangaistusta.

Olisiko mahdollista rajoittaa uusimpien tietokoneiden vieritysnopeutta? Esimerkiksi maksimi 10 metriä/sekunti.



DreamCentury-tuotemerkki
Ilmaisia ​​pelejä ilman ostovelvoitetta, ilmaisia ​​pelejä ja lahjoja

© Copyright 1999-2026 - DreamCentury Entertainment - Kaikki oikeudet pidätetään